Září 2008

X mix - All by myself

29. září 2008 v 15:16 | eMco |  Články & novinky
Ahoj, právě se mi podařilo zprovoznit na pár minutek netík, tak snad už půjde pořád.
Dívali jste se v sobotu na X mix? Úplně mě zaujala Pavlína Ďuriačová a písnička od Celine Dion - All by myself. Pořád ji teď poslouchám.
Také se mi líbila upravená Včelka Mája - to mě ta Anička fakt překvapila, páč jinak je taková nic moc, lepší jak originál. ;o) No a Jirka Zonyga a Ondřej Ruml klasika - nádhera.
A překvapení večera? Jednoznačně All X a Eva a Vašek ;o)
All by myself od Pavlíny Ďuriačové
Od Celine Dion

Nejde mi internet!

29. září 2008 v 8:54 | eMco |  Články & novinky
Ahoj, srry, že jsem o víkendu nic nepřidala, ale máme nefunkční net. Chjo :( Právě máme IKT, takže píšu ze školy. Doufám, že se to dá co nejdřív dopořádku. Díky za trpělivost.
Jo a víte, že ve škole ten dyzajn v pohodě navazuje? A doma mi to záhlaví vůbec nefachá, divný:D Mám jinej prohlížeč a debilní net .......grrr:(
Zatím ahoj

7.

27. září 2008 v 18:31 | eMco |  Design blogu
Na tomto "dyzajnu" jsem pracovala celý den. Dopoledne jsem ho vytvářela a teď cca od pěti jsem ho dávala na blog. Je to poprvé, co jsem zkoušela tento styl záhlaví, moc mi to nevyšlo, nenavazuje to, ale příště to snad už bude lepší no. ;o) Mám se co učit :o)
Jinak profil mi stále blbne, takže jsem ho mohla udělat jen takhle no..


Změna "dyzajnu" ;o)

27. září 2008 v 16:50 | eMco
TEĎ TU BUDE TROCHU ZMATEK! BUDU MĚNIT DESIGN!
Jako doufám, že už mi to nastavení půjde, protože mi pořád blbne, hlavně profil mi nefachá:D Tak držte palce!

Žlutá, ale bez žloutenky :o)

26. září 2008 v 18:30 | eMco |  Články & novinky
Ahoj, zdraví vás žlutá tvář :D, začíná víkend a já jsem opět na PC ;o) Tento týden byl celkem v pohodě až na poslední dva dny - čtvrtek a pátek.
Nevím proč, ve čtvrtek se nic hrozného nestalo, ale nějak jsem měla asi depku bo co, nakonec se mi zkoušení vyhlo, psali jsme jen test z AJ, ale myslím, že dopadne dobře, protože ty cvičení už jsme jednou dělali a skoro každý si pamatoval správné výsledky ;o)
Pátek, tedy dnešek jsem byla celkem nervózní, měla jsem referát o Alanu Edgaru Poeovi a teprve před hodinou češtiny jsem si zvolila o jaké povídce budu vyprávět. Zjistila jsem, že když jste to opravdu četli, tak se ani na referát nemusíte připravovat, odvyprávět to zvládnete ;o) - poučení pro mě, už se alespoň nemusím ty referáty šrotit nazpaměť. Druhou hodinu jsme psali z matematiky. Ano, z mého "nejoblíbenějšího" předmětu. Pěkně jsem to projela. Jsem na máťu úplně blbá, psali jsme z lineárních fcí a lin. fcí s absolutní hodnotou. Jenže já jsem tak blbá, že ani ten pitomej graf jsem nedala dohromady:o( Asi budu psát opravku, nechcete mě to někdo naučit?
A proč žlutá??? Protože jsem teď celou dobu natírala prkna, jsem špinavá od barvy a ta na mé kůži a na mém oblečení chytla odstín žluté. Modlila jsem se, abychom měli v koupelně nějaký přípravek, čím se mohu umít. Našla jsem Savo profi - pasta na znečištěné ruce, takže za chvilku jsem zase bílá jak sejra:D
A když jsme u toho, je u vás na škole žloutenka? U nás ne, ale v okolí MB se už prý naskytla.

Manu Chao

26. září 2008 v 18:20 | eMco |  Články & novinky
O dnešní a minulé hodině španělštiny jsme si zpívaly písničky od španěla Manu Chao. Ty písničky mě úplně nadchly, hned jsem si je stáhla. Na ukázku nějaké písničky z youtubka ↓ Nejvíc asi budete znát Me gustas tu, mě se ale líbí všechny ;o) Doporučiji vzít si k tomu text a zpívat, je to super ;o)
Desaparecido
Clandestino
Me gustas tu

Chinaski prozradili jméno nového bubeníka!

26. září 2008 v 18:19 | eMco |  Články & novinky
Právě jsem se TADY ( - celý článek) dočetla, že skupina Chinaski mají za - mrtvého - Pavla Grohmana náhradu. Jejich novým bubeníkem se má stát Ota Petřina, raper Marpo. Těžko uvěřit, ale zřejmě je to tak.

Marpo ↓

Zajímavé...

26. září 2008 v 18:18 | eMco |  Ostatní
Usnadnění zkoušky zraku u očaře pro muže
Šaty mají obličej - upřímně, spíš jsem se lekla:D

Taháky - tento způsob schavuluju, profesoři vám nemohou říct: "Vyhrň si sukni!"...škoda, že sukni moc nenosím:D

Běh, spinning - trochu moc pohybu na jeden den, ne? :)

22. září 2008 v 21:52 | eMco |  Články & novinky
Ahojky, takže klasika, co dneska ve škole? Ale jo, dneska to celkem šlo, žádná písemka, od zítřka ale bude hůř :o)
Jinak dnes jsme měli poprvé tělocvik (pořád odpadal), tělocvik máme jako odpoledku, tzn. 2 hodiny. Máme i novou pí. profesorku, loni jsme měli profesora. Zatím vypadá celkem solidně, nemůžu si stěžovat.
První hodinu TV jsme se seznamovali a byli jsme poučeny o obvyklých věcech, v polovině první a druhou hodinu jsme šli ven - běhat. Nebylo to sice tak fyzicky náročné jako loni, ale já běh nemám ráda, špatně dýchám a nemám výdrž, takže mi běhání k chuti nepřišlo.
Po tělocviku jsem měla v plánu rychle utíkat na autobusák (měla jsem na to 15 minut), jenže mě tak bolely nohy, že jsem si řekla, že radši pojedu dom až kolem půl čtvrtý. Mé dvě spolužačky však pospíchaly na busák, že jsem se k nim nakonec připojila a svůj plán o stihnutí busu ve 14:30 jsem uskutečnila, i když jsem holkám stačila jen tak tak.
Strašně mě bolely nohy, říkala jsem si, že ani ten spinning neušlapu. Chvíli před šestou se u nás stavil bratránek, aby mi sdělil, že teta na spinning nejde, ale že prý půjde za ní. Takže dneska jsem měla "spinner partnera" ;o). Je to lepší než jít sama, člověk si potřebuje s někým pokecat :o) Ve středu ale sama půjdu, teta nemůže a bratránek má trénink, ale neva, já to zmáknu :o)
Jak se mi na spinning nechtělo, tak jsem byla ráda, že jsem tam šla. Opět mě to skvěle naladilo, bavilo mě to a krásně jsem se odreagovala. Nohy mě dokonce přestaly bolet - to je nepochopitelné :o)
Domů jsem přišla kolem osmé hodiny, dala jsem spršku a začala jsem se šrotit špáninu, zítra píšeme. Ještě bych se potřebovala našprtit na literku a na ájinu, ale to už teď asi nestihnu, protože jsem za prvé" zkejsla u PC, za druhé: za chvíli začne Dr. House a za třetí: teď už by mi to stejně do hlavy nevlezlo.
Jo a ještě jedna věc. Proč mě blbne veškeré nastavení blog.cz a vám ne (ne že bych vám to přála, ale nechápu to)? To je diskriminace hloupých blondýn nebo trest za nepravidelně vkládané články??? Ani jedna z odpovědí mě neuspokojí! Ach jo....:o(
Tak se zatím mějte, pp a dobrou noc :o*

Blog.cz zase blbne!

21. září 2008 v 11:54 | eMco
OMLOUVÁM SE ZA TO MENU, CHTĚLA JSEM TAM PŘIDAT JEDEN ODKAZ A ZASE SE TO CELÝ PODĚLALO :( GRRRRR!!!!
MÍSTO MENU V AUTOROVĚ PROFILU JSEM TAM TEDA HODILA NORMÁLNÍ RUBRIKY, UŽ MĚ TO ŠTVE TY JO:( ČLOVĚK ABY SE BÁL ZMĚNIT SI DESIGN:(

Moje diplomky

20. září 2008 v 17:39 | eMco |  Ostatní
Kuju mocka :o*Filmy, seriály on-line

20. září 2008 v 12:20 | eMco |  Články & novinky
Přemýšlela jsem, zda se Vám mám s touto stránkou pochlubit nebo ne. Ale došla jsem k závěru, že jsem značně zaostalá a vy tuto stránku stejně všichni znáte. Můžete tu sledovat filmy a seriály on-line.
Nejčastěji se tam koukám na Dr. House (jak jinak, že?:D) nebo na Krok za krokem, Simpsonovi apod.


Rozárčiny narozeniny ;o)

20. září 2008 v 11:43 | eMco |  Rozárka
Asi jste si všimli, že se tu moc o všedních dnech neukazuju, není čásek no :o) Nutno ale připomenout, že ve středu 17.9. měla Rozárka 4.té narozeniny. Všechno nej Didinko :o*
Jinak momentálně se Rozárka válí u krbu a vyhřívá se ↓ Foceno tátovým mobilem, nekvalitní a malé, ale alespoň představa, jak se má správně válet u krbu :o)

Shrnutí tohoto týdne

20. září 2008 v 10:06 | eMco |  Články & novinky
Dobré ranko ;o) Takže dneska jsem vstala v 9:26 (koukla jsem na mobil), šla na záchod, provedla hygienu, ustrojila se a našla na rotopedu bonbóny, které mi tam taťka nechal. Jsou to nějaké zmrzlinky od značky JoJo, právě je snídám u PC, jsou výborné ;o) Přečetla jsem si komenty a právě píšu tento článek ;o) Kdo by to byl řekl, že? Nj, jsem po ránu trochu mimo, takže píšu možná trochu z cesty, sorry ;o)
 1. PONDĚLÍ: V pondělí jsme prodávaly (já s Deni) po MB ty již několikrát zmíněné magnety. Ze 60 nám jich do MB zbylo 17. Myslely jsme si, že to bude hned prodané, ale mýlily jsme se. Lidi byli otravní a neochotní, potkali jsme jen cca 3 příjemní lidi, z toho 2 staré babičky. Prodávaly jsme celé dopoledne. Potkaly jsme i jedno dost protivnou ženskou, študovala naší jmenovku a povolení min. 5 minut (chtěla jsem napsat půl hodiny, ale byla by to velká nadsázka), a pak si stejně nic nekoupila. Mrcha. Ani počasí nám nepřálo. Pršelo. Byly jsme jak zmoklý slepice, úplně promočený...brr. Po odevzdání peněz do školy jsme si to namířily do Meka, kde jsme zakotvily na oběd. Pak jsme šly na busák a hurá domů. A večer hurá na spinning.
 2. ÚTERÝ: Nic moc no. Tento týden jsem měla službu, díky pondělí jen 4 dny. Nesnáším, když mám službu, nerada běhám s třídnicí a ztrapňuju se před profesory trapným hlášením. Grrr. Ale zas jako někteří profesoři jsou fajn. Jinak mě naštval zeměpis - nečekaná písemka, ovšem, to je vždy, páč on písemky nehlásí a já se na zemák neučím:D Večer jsem šla s kamí do Galaxie na drink. :o*
 3. STŘEDA: OMG, odpoledka - chemie. Nesnáším. Ale začátek zatím ujde, bude hůř. Přijela jsem domů v pět a šrotila se na čtvrteční testy a zkoušení.
 4. ČTVRTEK: Včerejší šprtání bylo neúspěšné.
 5. PÁTEK: Konečně! Odpadla nám hodina, takže jsem končila ve 12:35, běžele jsem ze shora dolů na busák. Úspěšně, bus ve 12:55 jsem jen tak tak stihla. Byl ale tak narvaný, že jsem málem nevystoupila a už už mě řidič skoro přivřel do dveří:D Přišla jsem domů, sedla k telce, pak jsem na PC čučela na Dr. House on-line, a pak jsem začala číst do školy Máj. Šla jsem spát celkem brzo. Byla jsem unavená.
 6. SOBOTA - DNEŠEK: Dnešek bude studijní, páč toho mám celkem dost. ;o)
Tak to byl můj zcela nezajímavý a rychle popsaný týden a teď se půjdu asi nasnídat, i když, má to v deset hodin cenu??? Nj, jdu si udělat tousty :o)

Časová tíseň

17. září 2008 v 20:45 | eMco
Hojky, sorráč, ale jsem v časové tísni. Až budu na PC déle jak 5 minut, které věnuji e-mailům kvůli školní prezentaci, tak určitě něco přibude ;o) Mějte se mnou trpělivost, kuju ;o)

Nový tým Dr. House - má teorie

15. září 2008 v 16:09 | eMco |  Články & novinky
Ahoj, před chvilkou jsem projížděla net ohledně nového týmu Dr. House. Nic moc jsem nezjistila ani důkazní foto nemám. Ale po informacích se sháním. Zjistila jsem ale, že nový tým bude pravděpodobně tvořit Olivia Wilde, Kal Penn, Peter Jacobson and Anne Dudek. Neberte to ale oficiálně, je to jen teorie.

Olivia Wilde a Kal Penn jsou mi od začátku sympatičtí a věřím, že oni do týmu určitě patří.
Peter Jacobson - těžko o něm něco říct, moc si ho ze seriálu nevybavuji, ale nic proti němu nemám.
Anne Dudek (takové počeštělé jméno, že?:D) - v seriálu mi je velmi nesympatická. Zdá se mi strašně důležitá, nafoukaná a že prostě ona musí být pořád ta nejlepší. Ale nemohu soudit, viděla jsem ji jen v jednom, max. ve dvou dílech a to je málo na to, udělat si o ní obrázek.

Trenky léta 2008

15. září 2008 v 9:30 | eMco |  Ostatní

Takovou mám právě náladu...

14. září 2008 v 11:47 | eMco |  Články & novinky

Metallica - Nothing else matters

Bon Jovi - Always


no a na mnoha dalších rockových balad....

Jaké bude pokračování Ztracených?

14. září 2008 v 11:00 | eMco |  Články & novinky
Pokud se nemůžete dočkat, jak dopadnou další díly Ztracených (Lost), neváhejte a klikněte na TUTO stránku, kde jsou popsány jednotlivé díly dosud natočených epizod. Přiznám se, že jsem si přečetla jen dvě budoucí epizody, protože jsem zvědavá a chci vědět, kdo se z ostrova dostane a kdo ne, už to vím, ale nepovím. ale musím říct, že mě to překvapilo. Trošku nemile, no...tak z poloviny.

Smutné zprávy už po ránu? PROČ?

14. září 2008 v 10:58 | eMco |  Články & novinky
Není to dlouho, co jsem se vykopala z postele, nasnídala se a sedla si k PC. Nedalo mi to a na seznamu.cz jsem omrkla, co nového ve světě. Nic hezkého tam není :o(
 • v Rusku spadlo letadlo
 • na Seině narazila loď do mostu
 • hurikám Ike v Texasu
 • srážka vlaků
 • tajfun Sinlaku v Thaj-wanu
Nic pozitivního. V Americe jsou bohužel pořád nějaké hurikány, letadlo - bezpečný dopravní prostředek, ale když pak spadne....nevím, co psát. Já jsem z toho všeho prostě taková smutná, člověk si řekne "Ještěže mě to nepotkalo." Ale co ty lidi, které to potkalo? Umřou, zraní se, přijdou o všechno? Proč? Proč jsou na světě katastrofy, zlo atd. Proč neexistuje odpověď na otázku PROČ? Těch otázek na zodpovězení je víc, proč je ale nikdo neumí zodpovědět?
PROČ?
Omlouvám se, mám nějakou smutnou náladu :o(