Srpen 2008

Nový začátek

31. srpna 2008 v 21:32 | eMco |  Články & novinky
Tak moji milí, zlatí čtenáři a návštěvníci. Marno mluvit, všichni dobře víme, že se jde zítra do školy. Chci Vám jen popřát krásný první školní den i celý školní rok a spoustu jedniček ;o) Hodně úspěchů a spokojenosti do nového začátku!
Vaše eMco

Shrnutí prázdin

31. srpna 2008 v 12:06 | eMco |  Články & novinky
Tyto prázdniny byly moje 2. "nejkratší," co se týče mého pocitu.
Loňské prázdniny byly ty první "nejkratší," protože jsem měla v září nastoupila na SŠ, na kterou jsem se vůbec netěšila. A proto, že jsem se netěšila, prázky uběhly rychle, abych mohla jít s nechutí do prvního ročníku.
Tyto prázdniny byly naopak super, strašně jsem si je užila - zákon schválnosti, rychle utekly a já jdu zítra opět s nechutí do školy, tentokrát ale do druháku.
O letošních prázdninách jsem poznala pár nových super lidí, ty, co už jsem znala, jsem poznala lépe a získala jsem též spoustu krásných zážitků a vzpomínek.
Počasí také nebylo nejhorší, ano byly dny, kdy byla zima a pršelo, ale oproti prázdninám minulým si myslím, že bylo celkem fajn ;o)
Nevím, co více dodat, prostě jsem s rychle uběhlými dvěma měsíci vcelku spokojená.
Do školy se mi, asi jako každému z vás, nechce. Nebaví mě to tam. A říkám si, kdyby aspoň nebyly ty úkoly, které zabírají tolik volného času a také časté písemky, tak by to bylo i celkem fajn. Ale kdyby jsou chyby, takže zítra začínají galeje :o(
Všem přeji hodně štěstí!


Píďánek na terase

31. srpna 2008 v 11:52 | eMco |  Píďa
Piďuška si vlez na terasu, do "umělohmotného košíku"

Mikešek - foto

31. srpna 2008 v 11:51 | eMco |  Mikeš
Mikeš ležící u mě v pokoji na skříňce :o)

Těhotná Rozárka

31. srpna 2008 v 11:50 | eMco |  Rozárka
Rozárka - ještě jako těhulka - ležící na okně.

Za účast v SONO

30. srpna 2008 v 15:26 | eMco |  Ostatní
Děkuju ;o)

Zpátky na zemi ;o)

30. srpna 2008 v 15:14 | eMco |  Články & novinky
Ahoj, takže Deni už odjela a já si zašla s taťkou na zmrzku. Došlo na nepříjemné téma - škola. Bylo mi to nepříjemné, opravdu se tam netěším, ale nakonec jsem se i rozpovídala, o budoucnosti apod.
Včera to nakonec bylo tak, že jsem nabrala kamarádky a jely jsme do MB za Deni celkem 3. Skočily jsme si do Meka, kde jsme se našťouchly k prasknutí :o) Poté jsme jeli ke mně domů, asi hodinku, možná víc či míň, jsme blby v pokoji a v obýváku na PC.
Něco po šesté hodině večerní jsme se rozloučily. Na řadu přišla večeře a příprava na diskotéku.
Ve 21:20 jsme vyšly z baráku na bus. Chvilku jsme čekaly na busu a najednou telefonát!!! Spolužačka a její kamarádka nám volala z Kosmonos, že bus je úplně plný a že už nikoho nebere, prostě že je tam nechal stát. No super! Za chvilku přijel ten bus k nám. Opravdu, nevešly jsme se tam. Tak jsem zase volala kamarádce,která čekala o 1 km vzdálené zastávce taky na ten samý bus jako my. Ona zase obvolala svou mamku. Takže problém byl nakonec vyřešen. Kamarádky mamka nás vyzvedla na zástávce a frčely jsme si to směr diskotéka! Holky z Kosmonos nakonec přijely pozdějším busem, ale hlavně, že dorazily.
Všechno dobře dopadlo, konec prázdnin byl oslaven! ;o) A já se - bohužel - musím vrátit nohama na zem a uvědomit si, že v pondělí vše končí! Opět se musím stát realistou :o( a své fantazie, sny a zážitky schovat hluboko někam do té mé duté hlavy, nejlépe schovat i do srdce.

Prosbička ;o)

29. srpna 2008 v 14:03 | eMco
Ahoj, Plsky mohli byste mi dát hlásek ZDE - eMco. Děkuju moc! ;o) Jestli jste zvyklí na nějakej ten diplom bo co, tak si o něj klidně napište ;o)

Sexy vtípky ;o) 2/2

29. srpna 2008 v 12:36 | eMco |  Ostatní
Vtípky ↓ Celý článek ;o)
Zdrojík
Otec k dospívající dceři:
Rád bych si s tebou promluvil o sexuálních problémech!
Dobře tati, co přesně potřebuješ vědět?
- - - - -

Sexy vtípky ;o) 1/2

29. srpna 2008 v 12:34 | eMco |  Ostatní
Vtípky ↓
NOVINKA
Přijede takhle chlapec v den svatby do domu své nevěsty,
otevře mu matka - budoucí tchýně a povídá mu, že jeho nastávající je ještě ve městě, ale že za hodinku přijede.
Chlapec tedy, že na ni počká.
Všimne si, že budoucí tchýně má na sobě jenom župan.
Vypadá na svůj věk skvěle a sexy. V tom se na něj žena otočí a povídá: "Ty, Romane, víš o tom, že ses mi vždycky líbil? Mám chuť se s tebou milovat". Mladík znejistí, ale kompliment ho potěší.
Žena však naléhá a ukazuje mu postupně své vnady.
Mladík je již pěkně vzrušený, ale stále váhá.
V tom žena řekne: "Víš co, já půjdu nahoru a lehnu si nahá na postel. Jestli chceš, přijď za mnou a budeme se milovat."
Mladík celý zmatený váhá...
Po chvíli se otočí a jde pryč z domu. Venku na něj čeká otec nevěsty a blahopřeje mu, že prošel jejich zkouškou a je hoden jejich dcery.
Co z tohoto příběhu vyplývá?
Primeros nechávejte vždy v autě!
- - - - -

Plán na dnešek

29. srpna 2008 v 9:57 | eMco |  Články & novinky
Ahoj, takže abych začala od začátku: Dnes ráno jsem vstala kolem sedmé hodiny, provedla jsem hygienu a šla jsem se nasnídat. Snídani jsem si vzala k PC a v rychlosti jsem vyrobila diplomy za 8. bleskovku. Na ICQ jsem se přitom dohadovala s Deni na dnešním dnu. Dohodnuto! Mezi druhou a třetí hodinou ji vyzvednu v MB - nevím, jestli někam půjdem - a pofrčíme k nám z5 k nám ;o). Domlouvaly jsme se ve velké rychlosti, proto přesně nemáme plán, co budeme dělat u mě, možná půjdeme na zmrzku, možná zkouknem nějaký filmík, ale večer jdeme na diskotéku!!! Diskotéka je hlavní důvod, proč jsem jede! Strašně se těším!!!! Jupí! Pak napíšu, jaký to bylo, teď se musím jít převléknout a uklidit si:D:D:D Zatím ahoj ;o)

Za 8.bleskovku

29. srpna 2008 v 8:51 | eMco
Cenky za 8.bleskovku ↓

8. bleskovka - KONEC!!!

28. srpna 2008 v 12:39 | eMco
  1. Ahoj, jak se vede?
  2. Líbí se ti písnička Hey Hi Hello od Shaun Baker?
  3. Chodíš na ZŠ nebo SŠ?
  4. Kolikátý ročník?
  5. Těšíš se do školy?
  6. Díváš se na Přátelé?
  7. Máš PC ve svém pokoji?
  8. Co máš za mobila?
  9. O2/T-mobile/Vodafone???
  10. Co na diplom?

Hádanka ;o) - KONEC!

28. srpna 2008 v 12:35 | eMco
Určitě jste četli (ach ta má naivita) článek Včera reparát, dnes porod, kde se zmiňuji o porodu naší kočky Rozárky. Nyní už má porod za sebou a zkuste hádat, kolik koťat nakonec porodila. Správný tip bude oceněn diplomem, napište si, co chcete ;o)
Kolik koťat porodila včera moje kočka Rozárka?
- - - Hádanky se jako jediná zúčastnila Denii a ještě k tomu tipovala správně ;o) Koťat je 5. Cenka Tě nemine ;o) - - -

Pryč ;o)

28. srpna 2008 v 8:30 | eMco
Ano, ano. O5 jsem dnes minimálně do 12:00 pryč. Opět dobrovolničím ;o)

Zabavený dopis - 18+ :D

28. srpna 2008 v 8:25 | eMco |  Ostatní
Nj, jasně, mám to z mailu:D Stojí za to rozkliknout. Ty děti jsou v dnešní době tak vyspělí :D ↓

Obrázky z mailu ;o)

28. srpna 2008 v 8:20 | eMco |  Ostatní
Blbé sušenky

Zajímavá hra ;o)

28. srpna 2008 v 8:00 | eMco |  Ostatní
Nudila jsem se a zavítala jsem po delší době na superhry.cz, kde jsem objevila hru Paparazzi. Byla jsem líná přečíst si popis hry, tak jsem hned začala hrát aniž bych se čtením zdržovala. A ejhle, já blbá blondýna jsem si nakonec asi po pěti nevydařených hrách popis přečetla:D Po přečtení už jsem tu hru udělala na poprvé, je strašně primitivní a má jen pět kol. Ale já jsem hold blbá:D A co z toho plyne? Nebuďte líní si něco přečíst, nechat si poradit, pak vám věci půjdou snáz ;o)
Hrajte - ZDE

Včera reparát, dnes porod!

27. srpna 2008 v 14:33 | eMco |  Články & novinky
Ahoj, o5 jsem právě přišla ze ZŠ, kde jsem dnes mimo jiné psala násobilku pro třeťáčky, takže prima opáčko :o)
Jak jsem psala již včera, kamarádka včera dělala reparát z PEKA, udělala ho na čtyřku. Hurá! Hlavně že postoupila do druháku ;o) I když...udělat v jednom desetiminutovém článku 44 chyb je dost, naštěstí ji ten diktát zachránil, pouze 2 chyby ;o)
Dnes ráno jsem byla u doktorky na odběrech krve. Vždy mi berou krev z levé ruky, dneska nic. Takže se sestřička soustředila na ruku pravou - nic! Tak znova, zaškrtit, zacvičit si a pojistit si to poplácáním. A ejhle - žíla venku, šup s jehlou do mé ruky. Ano, krev se nabrat nakonec podařila - z pravé ruky, ale teď nejen, že mě obě ruce bolí, ale na pravé ruce se mi udělala nehezká modřina (foto dole ↓), jako mívá po odběrech moje babička...grrr....asi stárnu! :o(
Jinak teď když jsem přišla ze ZŠ, tak tu byli instalatéři, předělávali babičce nahoře záchod, nám budou předělávat celou vodu a všude + topení, naštěstí ne dnes.
Do toho ještě začala rodit Rozárka (kočka). Už včera jsem si myslela, že to na ní přijde, znám ji, už to tak nějak prostě vycítím :o) Zatím má 3 koťátka, ale podle toho jaký má "putňajs" odhaduji, že jich bude nejméně 6, i když pravda, Rozárka stárne a počet koťat se stále snižuje. Za těch porodů, co Rozárka měla (a že jich bylo dost), se jí podařilo porodit pouze samá černá koťátka s bílým flíčkem pod krkem a v podbříšku.
Kočky máme tř (no...jedna kočka, dva kocouři) i, všechny černé a taťka říkal, že kdyby Rozárka tentokrát porodila jedno bíle, tak si ho necháme, tak držte Róze palce, chci 4. číču ;o)


Za 7.bleskovku

27. srpna 2008 v 14:32 | eMco
Diplomky o5 v celém článku ;o) ↓